Kosze upominkowe

Kosze upominkowe

Kosze upominkowe Endi-Mar Warszawa

Kosze upominkowe https://endi-mar.pl

Podaruj kosze upominkowe i kosze prezentowe swoim najbliższym. Zestawy upominkowe na każdą okazję. Kosze upominkowe wykonujemy zestawy zapakowane w kosze wiklinowe. Takie oryginalne opakowanie na pewno wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Sam koszyk będzie można później wykorzystać w domu.

kosze upominkowe

Oryginalne upominki na specjalne okazje

Upominki dostępne w naszej firmie to doskonały prezent na specjalne okazje, takie jak: wesele, urodziny czy imieniny. Doskonale sprawdzą się również jako upominki podczas imprez firmowych, czy w ramach podziękowania za przysługę. Często zastanawiamy się, co spodoba się osobie, którą chcemy obdarować. W naszych zestawach każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego to doskonały wybór w sytuacji, kiedy nie jesteśmy do końca pewni upodobań osoby, której chcemy zrobić prezent. Posiadamy gotowe zestawy upominków oraz wykonujemy je według życzenia klienta. Oferujemy sprzedaż wysyłkową – na terenie całej Polski.

kosze upominkowe Warszawa

Kosze na święta

Możesz zamówić kosz świąteczny z prezentami lub kartoniki z prezentami i upominkami. Prezenty zapakowane w kartonik pozwalają nieco zmniejszyć cenę zestawu, przy zachowaniu oryginalności upominku. Zawartość nadal będzie bardzo bogata i niecodzienna, a kartonik będzie elegancki i gustowny.

kosze świąteczne Warszawa

Kosze prezentowe

Kosze prezentowe to nie jedyny nasz towar. Proponujemy skrzynki z prezentami. W ofercie posiadamy również zestawy upominkowe zapakowane do drewnianych skrzynek. Nie tylko zawartość w postaci prezentów ze skrzyni ucieszy obdarowaną osobę, ale samo opakowanie również będzie niespotykane.

kosze prezentowe Warszawa

 

 

 

https://endi-mar.pl

No tags for this post.

Komentarze są wyłączone.