Salon fryzjerski Warszawa

Salon fryzjerski Warszawa to miejsce spotkań klientów, pełne ciepła, życzliwości i spokoju.

W salonie fryzjerskim można poczuć się tu wyjątkowo, w miłej i przyjaznej atmosferze odpocząć od codzienności, zrelaksować się i skorzystać z bogatej oferty salonu po której Państwo wypiękniejecie.

 

Fryzjer – rzemieślnik zajmujący się zgodnie z życzeniami klientów strzyżeniem włosów, ich pielęgnacją, układaniem, farbowaniem, myciem, dekoloryzacją.
Fryzjer posiada wiedzę i umiejętności istotne do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych oraz strzyżenia włosów, ale potrafi również dokonać analizy kolorystycznej i przeprowadzić zabieg koloryzacji. Zna zasady sprzedaży i ekspozycji artykułów fryzjerskich, potrafi ocenić je pod względem jakościowym i estetycznym. Fryzjer zna też podstawy komunikacji z klientem, które są bardzo istotne w tym zawodzie.

MODNE FRYZURY ~ ZDROWE WŁOSY ~ PIĘKNE KOLORY STYL – WYGODA – KLASA
Nasi fryzjerzy i fryzjerki w Salon fryzjerski Warszawa to doświadczona i profesjonalna kadra zajmująca się fryzjerstwa damskim, męskim i dziecięcym.
Wyczarują z pasją i zaangażowaniem nowy wizerunek naszych klientów.

Salon fryzjerski Warszawa zatrudnia najlepszych stylistów fryzur, którzy pomogą w doborze fryzury, podkreślą niepowtarzalny i indywidualny styl tak w strzyżeniu, jak i modelowaniu oraz kolorystyce włosów.

W naszej pracy korzystamy z profesjonalnych kosmetyków firmy. Dbamy o intensywną pielęgnację i odmładzanie włosów. Polecamy sprzedaż specjalnych, profesjonalnych kosmetyków indywidualnie dobranych, do każdego rodzaju włosów klienta.
Salon fryzjerski Warszawa poleca: STRZYŻENIE, MODELOWANIE, STYLIZACJA, PIELĘGNACJA, REGENERACJA, KOLORYZACJA WŁOSÓW
Lśniące włosy… głęboki kolor… to idealne uzupełnienie nowej fryzury. Nasi fryzjerzy to doświadczeni koloryści. Pomogą dobrać odcień włosów adekwatnie do Państwa oczekiwań.

UCZESANIA OKOLICZNOŚCIOWE
W naszym salonie znajdziecie Państwo inspirację na fryzurę, odpowiednią do każdego ważnego wydarzenia w swoim życiu.
Fryzury formalne i fantazyjne uczesania. Na spotkanie biznesowe i czerwony dywan. Na Ślub, chrzciny, komunię, studniówkę, sylwestra… imieniny cioci.
Kok, warkocz, loki, upięcia… dopasujemy fryzurę do okoliczności i osobowości. Tak by w tym szczególnym dniu nasz klienci czuli się wyjątkowo. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Pragniesz pięknie wyglądać, marzysz o koku, upięciu na bok, lokach a może warkoczu.

FRYZJERSTWO DZIECIĘCE
Wiemy, jak sprawić, by Państwa dziecko przezwyciężyło lęk przed strzyżeniem włosów i chętnie usiadła w fotelu fryzjerskim.
Każde dziecko, i małe, i większe, znajdzie u nas coś dla siebie:
– modną fryzurę
– bajki na ekranach przy fotelach fryzjerskich
– fascynujący kącik dla oczekujących
– słodki poczęstunek
Zapraszamy do salonu fryzjerskiego Bajeczne Nożyczki w Warszawie
ze zgiełku ulicy do przytulnego miejsca relaksu i spokoju jakim jest nasz Salon Fryzjerski.

Gwarantujemy, że dzięki naszym profesjonalistom, konkurencyjnym cenom, oraz przyjemnej atmosferze, wrażenia będą pozytywne, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Komentarze są wyłączone.