SEO pozycjonowanie stron

SEO pozycjonowanie stron – Warszawa.

Wyszukiwarkę Google.pl zna prawie każdy w Polsce, korzysta z niej ponad 95% wszystkich użytkowników Internetu. Oznacza to, że wynajdowanie usługi, albo produktu rozpoczynamy omal w każdej chwili od wpisania słów kluczowych do Google.

Dla przykładu: szukając serwisu laptopów w Warszawie, wpiszemy zapytanie: serwis laptopów Warszawa; albo naprawa laptopów Warszawa. Kolejność w jakiej ukazują się linki do stron serwisu laptopów w Warszawie uzależniony jest od wielu czynników.

I w tym momencie analizą tych czynników, a następnie poprawą właściwych elementów prowadzących do wysokich pozycji zajmuje się człowiek – pozycjoner – specjalista SEO od pozycjonowanie stron.

Uogólniając, pozycjonowanie  (SEO – Search Engine Positioning), to nic innego jak kolekcja czynności wpływających na wyświetlenie strony internetowej WWW na jak najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach.

Internauci zaczynają przeszukiwanie od stron, które zajmują najwyższe pozycje w wyszukiwarkach. Świadczy o tym chociażby złoty trójkąt Google  – obszar w przeglądarce internetowej wyświetlający stronę wyników Google, który najczęściej przeglądali internauci podczas badania przeprowadzonego w 2006 roku za pomocą urządzenia do śledzenia ruchu gałek ocznych.

Tak zatem, powracając do naszego przykładu, największą szansę dystrybucji posiadają inni ludzie serwisy laptopów z Warszawy, których serwisy www po frazie naprawa laptopów warszawa lub  serwis laptopów warszawa, pojawiają się na najwyższych pozycjach.

Koszt SEO

(ang. Search engine optimization) przykładowej strony serwisu laptopów z Warszawy zamknie się dosłownie w kilkuset PLN miesięcznie. Wynikiem powinno być skierowanie na stronę internetową, kilkudziesięciu potencjalnych klientów każdego dnia. Zakładając, że strona znajdzie się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google.

Jak widać, średni koszt dotarcia do jednego potencjalnego klienta, zainteresowanego w tym przypadku ofertą naprawy laptopa będzie niższy od 1 zł. Dlatego pozycjonowanie stron internetowych jest najbardziej skuteczną formą reklamy jaką kiedykolwiek wymyślono.

Drugim bardzo istotnym powodem, dla którego pozycjonowanie jest istotne, jest jego wpływ na podniesienie wartości marki, czy produktu. Badaniu ruchu internetowego wykazują, iż nabywcy zdecydowanie dużo lepiej traktują oferty firm/spółek/korporacji, które pojawiają się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce!

Powodem tego jest fakt, że internauci znając doskonale wartość marki Google. Podświadomie przyznają wyższą wartość ofertom przedstawianym na stronach www zajmujących czołowe pozycje w Google.

SEO i Pozycjonowanie.

Mamy przynajmniej dwa powody, dla których Państwa strona internetowa powinna być pozycjonowana. Strona internetowa powinna znaleźć się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google. Po właściwie dobranych słowach kluczowych. Pierwszym z nich jest znaczne zwiększenie ewentualnych kontrahentów odwiedzających Państwa stronę internetową WWW. Drugim uzyskanie zaufania kontrahenta do prezentowanej oferty.

SEO Pozycjonowanie.

Jedynym warunkiem, jaki posiadacze stron muszą spełnić? Wybór właściwej firmy, która zajmie się w fachowy sposób pozycjonowaniem Państwa strony. Jak wygląda strona którą lubi Google?

seo-google.pl

seo-google.pl

  • Pierwszym z nich jest znaczne zwiększenie ewentualnych klientów odwiedzających Państwa witrynę www.
  • Drugim zyskanie zaufania klienta do przedstawionej oferty.

SEO Pozycjonowanie i optymalizacja strony internetowej na warunkach i podpowiedziach które daje nam narzędzie dla webmasterów.

Komentarze są wyłączone.